7:20 pm - niedziela Wrzesień 25, 2016

Kredyt gotówkowy Santander Consumer Bank – pożyczka w 15 minut


Kredyt gotówkowy Santander Consumer Bank udzielany do 25 000 zł bez zbędnych formalności, poręczycieli w kilka minut przez internet lub podczas jednej wizyty w Oddziale. Bank oferuje niskie i stałe oprocentowanie, dogodny okres kredytowania oraz  atrakcyjną ochronę ubezpieczeniową.

Zamów kredyt gotówkowy Santander Consumer Bank

Zamów kredyt gotówkowy Santander Consumer Bank

Kredyt gotówkowy Santander Consumer Bank
Kluczowe parametry:

 • od 500 do 25 000 zł na dowolny cel,
 • szybki kredyt gotówkowy już w 15 minut,
 • bez zbędnych formalności i poręczycieli,
 • uzyskasz go podczas jednej wizyty w oddziale,
 • doradca dopasuje kwotę do Twoich potrzeb i możliwości,
 • gotówka na co tylko zapragniesz.

                   Złóż wniosek

Pożyczka Santander Consumer Bank

Złóż 1 wniosek – otrzymasz decyzje w wielu banków i instytucji finansowych

Zrecenzujmy i oceńmy kredyt gotówkowy Santander Consumer Bank

Santander Bank obsługuje kredyty gotówkowe online i klientów za pośrednictwem Internetu. Możliwość pozyskania kredytu gotówkowego przez internet, a przynajmniej uzyskania wstępnej decyzji kredytowej jest obecnie podstawą każdej nowoczesnej oferty. Kredyt gotówkowy Santander Consumer Bank można przeznaczyć na co się tylko zechce, na niespodziewane wydatki, zakup sprzętu RTV,  AGD, wycieczkę lub remont.

Minimalne wymagania

W Santander Consumer Bank kredyty gotówkowe są oferowane bez zabezpieczeń, poręczycieli oraz bez zbędnych formalności. Nie są wymagane żadne  zabezpieczenia, zastawy, ani poręczenia osób trzecich przez co produkt ten zyskuje na atrakcyjności.

Dla kogo

Po kredyt gotówkowy mogą sięgnąć osoby pełnoletnie, posiadające regularne dochody z tytułu umowy o pracę, renty, emerytury, działalności gospodarczej lub rolniczej.

Pożyczysz w kilka minut przez internet

Santander Consumer Bank oferuje bardzo szybki kredyt gotówkowy, gdyż środki pieniężne można odebrać do 15 minut po złożeniu wniosku. Szybkość obsługi zainteresuje zapewne klientów szukających oferty zapewniającej ekspresowy zastrzyk gotówki. Niejednokrotnie z tych czy innych przyczyn jesteśmy zmuszeni do szukania źródła finansowania, a zdarza się z różnych przyczyn, że powinno to być źródło szybkiego finansowania.

jak pożyczyć

Dla stałych Klientów kredyt na preferencyjnych warunkach

Bardzo atrakcyjna opcja jest przewidziana dla stałych klientów, którzy mogą uzyskać taniej kredyt na preferencyjnych warunkach. Stali klienci mogą go uzyskać na telefon, bez wychodzenia z domu. Wniosek przez telefon odbierze wówczas doradca, który również przekaże wstępną decyzję, a kurier dostarczy dokumentację pod wskazany adres, tylko do rąk własnych. Bank uruchomi środki na konto bankowe w dniu zawarcia umowy.

Dwa kredyty – jedna rata

Stali Klienci zyskują jeszcze jedną atrakcyjną możliwość starania się o kredyt gotówkowy nawet wówczas gdy nie zakończyli spłaty kredytu zaciągniętego wcześniej w Santander Consumer Banku. W tym przypadku oba kredyty zostaną połączone w jeden, spłacany w niższych ratach z dodatkową gotówką do dyspozycji.

Pakiet Pomoc na zawołanie

Dodatkową atrakcją i zarazem zaletą oferty jest możliwość skorzystania z pakietu „Pomoc na zawołanie”, który może dać nieocenione wsparcie przy różnych trudnych sytuacjach życiowych. Pakiet ten pozwala na dostęp do wsparcia technicznego i medycznego przez czas trwania umowy, a daje między innymi:

 • pomoc lekarską i pielęgniarską,
 • infolinię medyczną,
 • infolinię prawną,
 • transport medyczny,
 • opiekę rehabilitanta,
 • dostawę leków lub sprzętu medyczno-rehabilitacyjnego,
 • pomoc psychologa,
 • gwarancję bezpieczeństwa oraz zabezpieczenie Twojego mienia.

Wady i zalety

Plusy:

 • szybka decyzja kredytowa,
 • pieniądze w 15 minut,
 • brak zbędnych formalności,
 • pomoc doradcy w procesie pozyskania,
 • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń.

Minusy:

 • niska kwota maksymalna kredytu,
 • brak kalkulatora kredytowego na stronie,
 • brak podanych kosztów na przykładzie reprezentatywnym.

Podsumowanie i ocena

Możliwość pożyczenia  pieniędzy bez zbędnych formalności w ramach kredytu oferowanego przez Santander Consumer Bank w 15 minut jest czymś czego obecnie oczekują Klienci! Dodatkowo na uwagę zasługuje o atrakcyjny pakiet ubezpieczeniowy dający bezpieczeństwo podczas spłaty. Osobom zadłużonym Santander Consumer Bank proponuje kredyt konsolidacyjny, umożliwiający zredukowanie obciążenia do jednej raty i odzyskanie zdolności kredytowej. Przy okazji konsolidacji możliwe jest także dobranie dodatkowej gotówki na dowolny cel.  Wszystko to sprawia, że kredyt gotówkowy Santander Consumer Bank to bardzo ciekawa oferta na rynku bankowym, którą oceniamy na plus.

sprawdź ile otrzymasz
Santander Consumer Bank oferuje także bardzo atrakcyjne kredyty samochodowe, które są jego sztandarowym produktem,  zarówno przez internet, jak również poprzez placówki, ale też za pośrednictwem współpracowników i partnerów w sieci dealerów i autokomisów.


VN:F [1.9.20_1166]
Oceń ten artykuł
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Kredyt gotówkowy Santander Consumer Bank - pożyczka w 15 minut, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Polecane artykuły

Filed in: Bez kategorii

Jedna odpowiedź do “Kredyt gotówkowy Santander Consumer Bank – pożyczka w 15 minut”

 1. Piotr
  27 maja 2015 at 18:09 #

  Jeśli ktoś szuka banku, w którym łatwo dostanie prosto kredyt, to walić do nich drzwiami i oknami :)

Zostaw komentarz

* wymagane

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress