8:49 am - środa Wrzesień 28, 2016

Kredyt hipoteczny dla firm mBank – kredyty pod hipotekę na firmę


Kredyt hipoteczny dla firm mBank jest udzielany do 4.000.000 zł na 20 lat. Jest to atrakcyjny kredyt na budowę lub zakup nieruchomości dla firmy, bądź pod jej zastaw. Bank proponuje kredyty pod hipotekę na firmę – zapoznaj się z ofertą online.

Kredyt hipoteczny dla firm mBank

 • wysoka kwota aż do 4 000 000 PLN,
 • długi czas spłaty 20 lat,
 • szybka decyzja w 3 dni,
 • możliwość łączenia różnych celów,
 • na rozwój, na bieżącą działalność,
 • na refinansowanie zaciągniętych kredytów na firmę,
 • na budowę, na zakup nieruchomości dla firmy,
 • karencja w spłacie do 12 miesięcy.

                   Wniosek o kredyt hipoteczny dla firm mBank

Złóż 1 wniosek - otrzymasz decyzje w wielu banków i instytucji finansowych

Złóż 1 wniosek – otrzymasz decyzje w wielu banków i instytucji finansowych

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na kredyt hipoteczny dla firm mBank z wnioskiem przez internet, udzielany i obsługiwany online.

Dla kogo przeznaczone są kredyty hipoteczne dla firm mBank?

Kredyt hipoteczny dla firm mBank jest przeznaczony dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, wykonujących wolny zawód, rozliczających podatek dochodowy w formie uproszczonej (książki przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany) lub pełnej księgowości.

Każda firma niezależnie od wielkości i sposobu rozliczania się z fiskusem może liczyć na sfinansowanie zakupu nieruchomości, bądź innego celu akceptowanego przez bank. Jeżeli np. wynajmujesz biuro, bądź sieć biur powinieneś skalkulować koszty i przeanalizować czy przypadkiem przy zakupie własnego lokalu rata nie była by niższa niż czynsz najmu.

Atuty :

kredyty pod hipotekę na firmęJest wysoki kredyt udzielany do 4 000 000 zł, którego plusem jest szybka decyzja wydawana już w 3 dni. Tak wysoka kwota finansowania pozwala prowadzącemu działalność gospodarczą dokonać jednocześnie wielu inwestycji, lub pokryć wiele potrzeb finansowych. Atutem jest możliwość łączenia różnych celów. Z tego powodu przez można nim sfinansować budowę lub zakup nieruchomości, bieżącą działalność, bądź refinansowanie zaciągniętych zobowiązań. Możliwość taka jest doskonałym rozwiązaniem przy tak wysokiej kwocie finansowanie pozwalając dokonywać wielu ruchów biznesowych w jednym czasie, łącząc je bez żadnych przeszkód. Jest to kredyt na działalność z możliwością karencji w spłacie do 12 miesięcy.

Kredyty hipoteczne dla firm ? umożliwiają finansowanie różnorodnych projektów inwestycyjnych, wymagające zabezpieczenia w postaci hipoteki na finansowanej nieruchomości lub innej nieruchomości (należącej do Klienta lub osoby trzeciej). Sprawdź inne interesujące oferty m.in. na darmowe eKonto mBank.

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń ten artykuł
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Kredyt hipoteczny dla firm mBank - kredyty pod hipotekę na firmę, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Polecane artykuły

Filed in: Bez kategorii

Jedna odpowiedź do “Kredyt hipoteczny dla firm mBank – kredyty pod hipotekę na firmę”

 1. 20 stycznia 2013 at 20:59 #

  mBank jako lider bankowości elektronicznej i internetowej w kraju posiada bogatą ofertę produktową. Jeżeli znalazłeś się na tej stronie, a jesteś osobą pracującą, emerytem, bądź rencistą z powodzeniem możesz skorzystać z kredytu hipotecznego mBanku dla osób prywatnych http://www.kredytpolska.net/finanse-osobiste/kredyty-mieszkaniowe-hipoteczne/kredyt-mieszkaniowy-hipoteczny-mbank-bez-prowizji.html. Jest to kredyt nisko oprocentowany od 6,90%, który mBank pozwoli Tobie przeznaczyć na każdy cel związany z nieruchomością.

Zostaw komentarz

* wymagane

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress