3:51 pm - poniedziałek Wrzesień 26, 2016

Pożyczka gotówkowa BGŻ – kredyt na dowód, bez zaświadczeń


Pożyczka gotówkowa BGŻ jest udzielana do 15.000 zł na 60 m-cy. Propozycja banku to kredyt na dowód, bez zaświadczeń. Bank oferuje szybkie pożyczki gdzie decyzję oraz gotówkę otrzymasz od ręki na dowód. Dodatkowo gwarancja stałej raty ! – zapoznaj się z ofertą i zamów pożyczkę online.

Wyślij wniosek o kredyt na dowód BGŻ

Pożyczka gotówkowa BGŻ

  • do 15 tys. zł na 60 m-cy,
  • szybka – decyzję oraz gotówkę otrzymasz od ręki,
  • pewna – dostajesz gwarancję stałej raty przez cały okres spłaty, nawet przez 60 miesięcy,
  • praktyczna – uzyskane pieniądze możesz przeznaczyć na dowolny cel,
  • wygodna – dostępna bez zaświadczeń o dochodach – gwarantowane minimum formalności,
  • z niską ratą.

Złóż wniosek o kredyt BGŻ

Opis pożyczki gotówkowej BGŻ

Jeżeli napotkasz na niespodziewane potrzeby finansowe pożyczka gotówkowa BGŻ będzie dobrym i szybkim ich rozwiązaniem.
Bank dbając o Klienta zmniejszył do zupełnego minimum formalności, żebyś mógł szybko i korzystnie otrzymać potrzebną Tobie gotówkę. Szybkość ta jest znaczna, ponieważ pożyczka gotówkowa BGŻ przyznawana błyskawicznie i tak samo uruchamiana.

W BGŻ uzyskasz kredyt na dowód bez zaświadczeń

W banku uzyskasz kredyt na dowód, który jest jedynym dokumentem niezbędnym do jej uzyskania. Jednocześnie są to pożyczki bez zaświadczeń o zarobkach, do których uzyskania wystarczy oświadczenie o dochodach. Dzięki temu możesz uzyskać środki, których oczekujesz z minimum formalności.

Atuty jakimi dysponuje pożyczka BGŻ

– Szybka

Pożyczka w BGŻ jest udzielana błyskawicznie i decyzję, oraz gotówkę otrzymasz od ręki. Nie musisz tracić czasu na wielokrotne wizyty w banku i wszystko załatwisz podczas jednej wizyty.

– Pewna

Gwarancja stałej raty da Tobie bezpieczeństwo i pewność – dostajesz gwarancję stałej raty przez cały okres spłaty, nawet przez 60 miesięcy. Okres spłaty jest długi i wiele może się w trakcie tego czasu wydarzyć, ale jednego możesz być pewien – tego, że Twoja rata się nie zmieni bez względu na sytuację ekonomiczną ani inne czynniki. Zawsze będzie taka sama i oprocentowanie nie wzrośnie.

– Praktyczna

Otrzymane pieniądze możesz przeznaczyć na dowolny cel, którego nie musisz przedstawiać.

– Wygodna

Kredyt BGŻ jest udzielany bez zaświadczeń o dochodzie. Oprócz okazania dowodu składasz oświadczenie o dochodach, bez żadnych dodatkowych dokumentów co gwarantuje Tobie minimum formalności.

– Przystępna

Kwota miesięcznej raty zostanie dobrana tak, aby spłata nie była nadmiernym obciążeniem dla Twojego miesięcznego budżetu.

Dobrowolne ubezpieczenie spłaty

Pożyczka gotówkowa BGŻ nie wymaga obligatoryjnego ubezpieczenia i bank nie wymusza na Tobie jej ubezpieczenia, aczkolwiek jest ona dostępna również w wariancie z bogatym pakietem ubezpieczeń. Zgadza się, że ubezpieczenie podnosi koszt, ale warto z niego skorzystać gdyż dzięki niemu zapewniasz Sobie i Swoim najbliższym komfort i bezpieczeństwo spłaty na przypadek zajścia nieprzewidzianych zdarzeń losowych.

Kredyt BGŻ oferuje osobistego doradcę do Twojej dyspozycji

Każdy klient może liczyć na pomoc Osobistego doradcy, który pomoże dopasować wysokość raty do Twoich potrzeb i możliwości.

Podsumowanie

Pożyczki gotówkowe BGŻ zwyciężyły w rankingu znanego portalu. Ranking dotyczył ofert na kwotę 15 000 zł udzielonych na 60 miesięcy. W rankingu uwzględniono promocyjną ofertę pożyczki gotówkowej Banku BGŻ dla kompletnych wniosków o złożonych w oddziałach Banku od 25.02.2013 r. do 31.03.2013 r. Otrzymanie finansowania na promocyjnych warunkach uzależnione jest od wyniku oceny zdolności kredytowej.

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń ten artykuł
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
Pożyczka gotówkowa BGŻ - kredyt na dowód, bez zaświadczeń, 5.0 out of 5 based on 2 ratings

Polecane artykuły

Filed in: Bez kategorii

Bądź pierwszy i zostaw komentarz.

Zostaw komentarz

* wymagane

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress