12 responses

 1. Ja
  4 marca 2014

  Mam do spłaty kilka chwilówek, mogę je skonsolidować ?

  • Adam Marcinowski
   4 marca 2014

   Niestety nie kredyt konsolidacyjny jest przeznaczony na spłatę zobowiązań bankowych i chwilówki nie podlegają konsolidacji.

 2. anna chrusciel
  25 maja 2014

  wiekszosc banków proponuje konsolidacje kredytów a jak przychodzi co do czego to nie chciałam skonsolidowac swoje kredyty w multice ale te banki w których mam kredyty sie nie zgodziły czy takie cos jest dopuszczalne w takim razie po co te oferty o konsolidacji anna

  • Adam Marcinowski
   25 maja 2014

   Multika jest pośrednikiem, zatem nie ma Pani tam kredytów, tylko są one zaciągnięte w bankach lub instytucjach pozabankowych. W jakich nie wiem ponieważ Pani nie napisała. Nie wiem również dla czego się nie zgodziły, gdyż nie podała Pani z jakich powodów odmówiono Pani konsolidacji. Jeżeli chce Pani uzyskać odpowiedź musi Pani jaśniej opisywać zagadnienie.

  • Anka
   11 czerwca 2014

   Najlepiej niech Pani zadzwoni do tej Multiki i z nimi to wyjaśni, a jeżeli odmawiają to niech dadzą to na piśmie żeby miała Pani jakąś podkładkę na w razie czego

 3. asia
  20 lipca 2014

  Czy kredyt konsolidacyjny moge uzyskac w tym samym banku w ktorym mam kilka zobowiazan? (chodzi o polaczenie tych zobowiazan w jeden kredyt)

  • Adam Marcinowski
   20 lipca 2014

   O ile są terminowo regulowane i bank ten posiada w ofercie kredyt konsolidacyjny, nie widzę przeszkód. Musi Pani jednak pamiętać, że pomimo iż każdy bank w przypadku „swojego” Klienta stosuje oprocentowanie niższe niż w przypadku zewnętrznego należy sprawdzić kilka ofert. Może się okazać, że w innym banku uzyska Pani niższe oprocentowanie.

 4. leszek
  13 października 2014

  a ja bym chciał swój kredyt jeden zamienić na lepszą ofertę…kumpel ostatnio mówił że mogę to skonsolidować na lepszą ofertę. Czy jest to możliwe?

 5. krzyśek
  7 stycznia 2015

  witam..mam kilka kredytów gdzie raty przewyższają moją wypłatę.Czy jest jakiś bank który by mógł skonsolidować kredyt w jedną ratę.

  • Adam Marcinowski
   7 stycznia 2015

   Tak ale w tym przypadku musiałby Pan dołączyć do kredytu współkredytobiorcę ze względu na brak zdolności kredytowej.

 6. dzinu
  13 stycznia 2015

  jak jego nie stać na ratę to jaki głupi dopisze się do konsolidacji !!! wkopałeś się krzysiu

  • Adam Marcinowski
   13 stycznia 2015

   Zaraz głupi… można ładnie poprosić teściową :)

Leave a Reply

 

 

 

* wymagane

Back to top
mobile desktop