10:04 am - czwartek Lipiec 2, 2015

Kredyt gotówkowy Santander Consumer Bank – pożyczka w kilka minut


Kredyt gotówkowy Santander Consumer Bank udzielany do 20.000 zł bez formalności i poręczycieli. Kredyt uzyskasz w kilka minut online, przez internet – sprawdź ofertę – zapraszamy!

Pożyczka Santander Consumer Bank

Kredyt gotówkowy Santander Consumer Bank

 • do 20000 zł na dowolny cel,
 • szybki kredyt gotówkowy już w 15 minut,
 • bez zbędnych formalności i poręczycieli,
 • uzyskasz go podczas jednej wizyty,
 • doradca dopasuje kwotę do Twoich potrzeb i możliwości,
 • gotówka na co tylko zapragniesz.

                   Złóż wniosek

Dla czego kredyt gotówkowy Santander Consumer Bank jest atrakcyjną ofertą finansową?

Santander Bank obsługuje kredyty gotówkowe online i klientów za pośrednictwem Internetu. Możliwość pozyskania kredytu gotówkowego przez internet jest obecnie nieodzowną częścią, każdej nowoczesnej oferty. Kredyt gotówkowy Santander Consumer Bank można przeznaczyć na co się tylko zechce, na niespodziewane wydatki, zakup sprzętu RTV,  AGD, wycieczkę lub remont i oczywiście na święta na zakup prezentów.

Minimalne wymagania

Kredyty gotówkowe Santander Bank są oferowane bez zabezpieczeń, poręczycieli i bez zbędnych formalności. Kredyt gotówkowy bez trwałego zabezpieczenia, bez żadnego zastawu jest interesującą propozycją. Zdecydowanym plusem oferty jest brak poręczenia. Przez te drobne zabiegi produkt ten znacznie zyskał na atrakcyjności.

Pożyczka Santander Consumer Bank w kilka minut online

Santander Consumer Bank oferuje bardzo szybki kredyt gotówkowy, gdyż środki pieniężne można odebrać do 15 minut po złożeniu wniosku. Szybkość obsługi zainteresuje zapewne klientów szukających oferty zapewniającej ekspresowy zastrzyk gotówki. Niejednokrotnie z tych czy innych przyczyn jesteśmy zmuszeni do szukania źródła finansowania, a zdarza się z różnych przyczyn również losowych, że powinno to być źródło szybkiego finansowania.

Kredyt na preferencyjnych warunkach

Bardzo atrakcyjna opcja jest przewidziana dla stałych klientów, którzy mogą uzyskać taniej kredyt na preferencyjnych warunkach. Stali klienci mogą go uzyskać na telefon, bez wychodzenia z domu. Wniosek przez telefon odbierze wówczas doradca, który również przekaże wstępną decyzję. Kurier dostarczy dokumentację na wskazany adres, tylko do rąk własnych. Bank uruchomi środki na konto bankowe w dniu zawarcia umowy. Środki zostaną uruchomione zgodnie z Twoją dyspozycją, np. na wskazany rachunek bankowy.

Pakiet Pomoc na zawołanie

Dodatkową atrakcją i zarazem zaletą oferty na kredyt gotówkowy Santander Consumer Bank  jest możliwość skorzystania z pakietu ?Pomoc na zawołanie”, który może dać nieocenione wsparcie przy różnych trudnych sytuacjach życiowych. Pakiet pozwala na dostęp do wsparcia technicznego i medycznego przez czas trwania umowy.

Pakiet daje między innymi:

 • pomoc lekarską i pielęgniarską,
 • infolinię medyczną,
 • infolinię prawną,
 • transport medyczny,
 • opiekę rehabilitanta,
 • dostawę leków lub sprzętu medyczno-rehabilitacyjnego,
 • pomoc psychologa,
 • gwarancję bezpieczeństwa oraz zabezpieczenie Twojego mienia.

Santander Consumer Bank oferuje także bardzo atrakcyjne kredyty samochodowe, które są jego sztandarowym produktem. Kredyt samochodowy Santander Consumer Bank jest oferowany zarówno przez internet, jak również poprzez placówki, ale też za pośrednictwem współpracowników i partnerów w sieci dealerów i autokomisów.

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń ten artykuł
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Kredyt gotówkowy Santander Consumer Bank - pożyczka w kilka minut, 5.0 out of 5 based on 1 rating
Filed in: Kredyty gotówkowe, Świąteczne Kredyty

Jedna odpowiedź do “Kredyt gotówkowy Santander Consumer Bank – pożyczka w kilka minut”

 1. Piotr
  27 maja 2015 at 18:09 #

  Jeśli ktoś szuka banku, w którym łatwo dostanie prosto kredyt, to walić do nich drzwiami i oknami :)

Zostaw komentarz

* wymagane

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress