7:42 am - niedziela Kwiecień 20, 2014

Pożyczka gotówkowa BGŻ – kredyt na dowód, bez zaświadczeń

Pożyczka gotówkowa BGŻ jest udzielana do 15.000 zł na 60 m-cy. Propozycja banku to kredyt na dowód, bez zaświadczeń. Bank oferuje szybkie pożyczki gdzie decyzję oraz gotówkę otrzymasz od ręki na dowód. Dodatkowo gwarancja stałej raty ! – zapoznaj się z ofertą i zamów pożyczkę online.

Wyślij wniosek o kredyt na dowód BGŻ

Pożyczka gotówkowa BGŻ

  • do 15 tys. zł na 60 m-cy,
  • szybka - decyzję oraz gotówkę otrzymasz od ręki,
  • pewna – dostajesz gwarancję stałej raty przez cały okres spłaty, nawet przez 60 miesięcy,
  • praktyczna – uzyskane pieniądze możesz przeznaczyć na dowolny cel,
  • wygodna – dostępna bez zaświadczeń o dochodach – gwarantowane minimum formalności,
  • z niską ratą.

Złóż wniosek o kredyt BGŻ

Opis pożyczki gotówkowej BGŻ :

Jeżeli napotkasz na niespodziewane potrzeby finansowe pożyczka gotówkowa BGŻ będzie dobrym i szybkim ich rozwiązaniem.
Bank dbając o Klienta zmniejszył do zupełnego minimum formalności, żebyś mógł szybko i korzystnie otrzymać potrzebną Tobie gotówkę. Szybkość ta jest znaczna, ponieważ pożyczka gotówkowa BGŻ przyznawana błyskawicznie i tak samo uruchamiana.

W BGŻ uzyskasz kredyt na dowód bez zaświadczeń :

W banku uzyskasz kredyt na dowód, który jest jedynym dokumentem niezbędnym do jej uzyskania. Jednocześnie są to pożyczki bez zaświadczeń o zarobkach, do których uzyskania wystarczy oświadczenie o dochodach. Dzięki temu możesz uzyskać środki, których oczekujesz z minimum formalności.

Atuty jakimi dysponuje pożyczka BGŻ :

• Szybka

Pożyczka w BGŻ jest udzielana błyskawicznie i decyzję, oraz gotówkę otrzymasz od ręki. Nie musisz tracić czasu na wielokrotne wizyty w banku i wszystko załatwisz podczas jednej wizyty.

• Pewna

Gwarancja stałej raty da Tobie bezpieczeństwo i pewność – dostajesz gwarancję stałej raty przez cały okres spłaty, nawet przez 60 miesięcy. Okres spłaty jest długi i wiele może się w trakcie tego czasu wydarzyć, ale jednego możesz być pewien – tego, że Twoja rata się nie zmieni bez względu na sytuację ekonomiczną ani inne czynniki. Zawsze będzie taka sama i oprocentowanie nie wzrośnie.

• Praktyczna

Otrzymane pieniądze możesz przeznaczyć na dowolny cel, którego nie musisz przedstawiać.

• Wygodna

Kredyt BGŻ jest udzielany bez zaświadczeń o dochodzie. Oprócz okazania dowodu składasz oświadczenie o dochodach, bez żadnych dodatkowych dokumentów co gwarantuje Tobie minimum formalności.

• Przystępna

Kwota miesięcznej raty zostanie dobrana tak, aby spłata nie była nadmiernym obciążeniem dla Twojego miesięcznego budżetu.

Dobrowolne ubezpieczenie spłaty :

Pożyczka gotówkowa BGŻ nie wymaga obligatoryjnego ubezpieczenia i bank nie wymusza na Tobie jej ubezpieczenia, aczkolwiek jest ona dostępna również w wariancie z bogatym pakietem ubezpieczeń. Zgadza się, że ubezpieczenie podnosi koszt, ale warto z niego skorzystać gdyż dzięki niemu zapewniasz Sobie i Swoim najbliższym komfort i bezpieczeństwo spłaty na przypadek zajścia nieprzewidzianych zdarzeń losowych.

Kredyt BGŻ oferuje osobistego doradcę do Twojej dyspozycji :

Każdy klient może liczyć na pomoc Osobistego doradcy, który pomoże dopasować wysokość raty do Twoich potrzeb i możliwości.

Podsumowanie :

Pożyczki gotówkowe BGŻ zwyciężyły w rankingu znanego portalu. Ranking dotyczył ofert na kwotę 15 000 zł udzielonych na 60 miesięcy. W rankingu uwzględniono promocyjną ofertę pożyczki gotówkowej Banku BGŻ dla kompletnych wniosków o złożonych w oddziałach Banku od 25.02.2013 r. do 31.03.2013 r. Otrzymanie finansowania na promocyjnych warunkach uzależnione jest od wyniku oceny zdolności kredytowej.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Pożyczka gotówkowa BGŻ - kredyt na dowód, bez zaświadczeń, 5.0 out of 5 based on 1 rating
Filed in: Kredyty gotówkowe

Bądź pierwszy i zostaw komentarz.

Zostaw komentarz

* wymagane

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x
Zapisz się do Newslettera !
Bądź na bieżąco i otrzymuj informacje:

Wystarczy, że zostawisz swój e-mail i imię, a otrzymasz bezpłatnie oferty.

Zgadzam się z Polityką Prywatności

W każdym momencie możesz zrezygnować klikając podany w emailu link rezygnacji.