5:01 pm - sobota Sierpień 27, 2016

Kredyt hipoteczny ING Bank Śląski – najlepsze warunki i 0 prowizji


Kredyt hipoteczny ING Bank Śląski możesz zaciągnąć do 90% wartości nieruchomości na okres do 40 lat. Możesz liczyć na atrakcyjne oprocentowanie od 5,71%, oraz bezpłatne rozpatrzenie wniosku. Bank oferuje najlepsze warunki, niską marżę, lub brak prowizji – sprawdź ofertę i zamów online !

Kredyt hipoteczny ING Bank Śląski

  • do wyboru niższa marża lub brak prowizji,
  • atrakcyjne niskie oprocentowanie od 5,71%,
  • minimalna kwota 40 000 zł,
  • maksymalnie do 90% wartości nieruchomości,
  • tylko na cele mieszkaniowe,
  • okres spłaty aż do 40 lat,
  • bezpłatne rozpatrzenie wniosku.

Złóż wniosek

Złóż 1 wniosek - otrzymasz decyzje w wielu banków i instytucji finansowych

Złóż 1 wniosek – otrzymasz decyzje w wielu banków i instytucji finansowych

Dodatkowe parametry kredytu mieszkaniowego ING:

  • bezpłatne rozpatrzenie wniosku,
  • bezpłatna pomoc doradcy – doradca przyjedzie do Ciebie.

Kilka powodów dla których kredyt hipoteczny ING jest określany jako jeden z najkorzystniejszych

Zgodnie z rankingiem Bankier.pl, ING Bank Śląski oferuje najkorzystniejszy kredyt hipoteczny przy określonym wkładzie własnym i marży. Dla osbob posiadających konto osobiste w ING, lub chcących je otworzyć przygotowano dwie promocje obniżające koszty do wyboru: ?Obniżona marża” (o 0,6 pkt. proc.) lub ?0% prowizji” za udzielenie kredytu hipotecznego, których nie można łączyć.
Na to, że wybierzesz akurat kredyt mieszkaniowy ING Banku a nie ofertę innego banku może wpłynąć oprócz korzystnych warunków, również pomoc banku w załatwianiu formalności związanych z uzyskaniem finansowania. Doradcy banku dojeżdżają do klienta bezpłatnie, na terenie całego kraju i pomagają: wypełnić wniosek hipoteczny, uzyskać wypis z Księgi Wieczystej, wypełnić i złożyć wniosek do sądu o ustanowienie hipoteki.

Dodatkowe plusy oferty

Kredyty hipoteczne w ING Banku Śląskim są udzielane w złotówkach, nawet na okres do 40 lat. Maksymalna kwota jaką możesz uzyskać uzależniona jest od zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz wartości nieruchomości, aczkolwiek nie może przekroczyć 90% wartości nieruchomości. Decydując się na kredyt hipoteczny ING Bank musisz mieć świadomość, żę nie możesz łączyć różnych celów i jest on przeznaczony wyłącznie na cele mieszkaniowe.

Opis oferty mieszkaniowej

Poza niewątpliwymi plusami tej oferty za minusy należy uznać minimalną kwotę 40.000 zł. Ustawianie kwoty minimalnej na tym pułapie uniemożliwia sięgnięcie po atrakcyjny kredyt hipoteczny ING osobom, które potrzebują niewysokie kwoty finansowania np.  na remont mieszkania lub domu, a chciałyby skorzystać z atrakcyjnej i taniej oferty. Przy kredytach hipotecznych taka kwota mogła by być ustanowiona na pułapie 10.000 do 20.000 zł aby klienci nie podchodzili do tej oferty jak do kredytu gotówkowego.
Do minusów oferty ING należy zaliczyć również to, że kredyt hipoteczny ING można uzyskać maksymalnie jedynie do 90% wartości nieruchomości. Takie ustawienia powodują, że dla wielu osób oferta ta mimo, że atrakcyjna i tania staje się niedostępna. Wielu osób po prostu nie stać aby wyłożyć tak wysokie kwoty z własnej kieszeni. Przykładowo jeżeli zaciągasz kredyt hipoteczny  na kwotę 250.000 zł to Twój wkład własny musiałby wynieść 10% czyli 25.000 zł. Tak wysoki udział własny jest dla wielu osób nie do przebycia, 25.000 zł jest dla wielu osób kwotą astronomiczną. Nie zapominajmy również, że jeżeli nawet Posiadasz tak wysoką kwotę do wyłożenia jako udział własny, nie zostaną Tobie po jej uiszczeniu żadne środki na wykończenie, bądź wyposażenie nowego mieszkania.
Reasumując jest to bardzo dobra i atrakcyjna oferta, ale przeznaczona dla osób z oszczędnościami, ze znacznymi dochodami, lub dla mogących liczyć na znaczną pomoc finansową ze strony rodziny.

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń ten artykuł
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Kredyt hipoteczny ING Bank Śląski - najlepsze warunki i 0 prowizji, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Polecane artykuły

Filed in: Kredyty hipoteczne

Bądź pierwszy i zostaw komentarz.

Zostaw komentarz

* wymagane

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress