2:06 pm - wtorek Wrzesień 1, 2015

Pożyczka na dowód Getin Bank kredyt bez zaświadczeń na niski dochód 550 zł


Pożyczka na dowód Getin Bank jest udzielana do 20.000 zł na 60 m-cy. Jest to pożyczka bez zaświadczeń udzielana na niski dochód dostępna już przy minimalnym dochodzie 550 zł. Bank oferuje kredyt bez zaświadczeń dla młodych oraz dla emerytów, rencistów i pracujących.

Pożyczka na niski dochód

Pożyczka na dowód Getin Bank

 • kwota od 400 zł do 20 000 zł,
 • spłata rozłożona od 3 do 60 miesięcy,
 • z procedurą uproszczoną – bez zaświadczenia o zarobkach,
 • bez poręczenia,
 • bez zgody współmałżonka.

Aktualnie w Getin Bank trwa promocja „Kredyt na PIT” sprawdź jej warunki tutaj.

                   Wniosek o kredyt na dowód Getin Bank


Pożyczka Getin Bank – opis

Pożyczka bez zaświadczeń Getin BankPożyczka na dowód Getin Bank jest dostępna w wysokości od 400 do 20.000 złotych ze spłatą maksymalnie do 60 miesięcy. Niska minimalna wysokość i niski dochód wymagany do jej uzyskania mają za zadanie uczynić ją alternatywą dla ofert pozabankowych i przyciągnąć Klientów korzystających z chwilówek ( zobacz je tutaj ). Getin Bank oferuje pożyczki z procedurą uproszczoną udzielając je bez zaświadczeń o dochodach, oraz bez zgody małżonka i poręczyciela.

Aby uzyskać kredyt na dowód Getin Bank wymaga

 • obywatelstwa i stałego zameldowania w Polsce,
 • skończonych 25 lat,
 • zdolności i wiarygodności kredytowej,
 • stałe źródło dochodów, umowa o pracę, renta, emerytura lub zasiłek przedemerytalny.

Pożyczka na niski dochód

 • niski dochód netto 600 zł przy umowie o pracę,
 • niski dochód netto 550 zł przy rencie, emeryturze lub zasiłku przedemerytalnym.

Jest ona doskonałym rozwiązaniem dla zarabiających poniżej średniej krajowej, których niestety w naszym kraju nie brakuje.

Pożyczka na procedurze uproszczonej

Kredyt bez zaświadczeń Getin BankPożyczka na dowód Getin Bank jest udzielana bez zaświadczenia o zarobkach celem zminimalizowania procedur. Są one oferowane przy wyjątkowo prostych zasadach na dowód osobisty, który jest jedynym dokumentem wymaganym do ich uzyskania. Uproszczona procedura bez zaświadczeń o dochodach jest znakomitym rozwiązaniem, gdyż obecnie większość firm to korporacje i firmy sieciowe, których oddziały są rozrzucone po całym kraju. Powoduje to, że uzyskanie zaświadczenia od pracodawcy wymaga czasu ( niekiedy tygodnia lub więcej ). Dla osób zatrudnionych w takich firmach pożyczka bez zaświadczeń Getin Bank stanowi wybawienie, gdyż mogą oni szybko uzyskać gotówkę bez zaświadczeń. Uproszczone procedury udzielania znacznie przyśpieszają proces obsługi Klienta i czynią ją jeszcze dostępniejszą.

Kredyt bez zaświadczeń Getin Bank uzyskasz przy minimalnych wymaganiach

Pożyczka na dowód Getin Bank jest dostępna z minimum formalności i proste procedury. Bank nie wymaga poręczycieli ani zabezpieczeń, a co więcej jest dostępny bez zgody małżonka.

Jest to bardzo dobra oferta finansowania udzielana w wysokiej kwocie. Jego istotnym atutem jest znaczne uproszczenie formalne co znakomicie upraszcza jego pozyskanie, a zatem czyni go dostępniejszym dla szerszego grona Klientów. Jest to przystępna oferta i dostępna dla każdego przez niski dochód wymagany do jej uzyskania. Możliwość uzyskania pożyczki przy niskim dochodzie jest szczególnie ważne dla ludzi młodych, emerytów, rencistów, którzy nie uzyskują zbyt wysokich dochodów. Z tego też powodu śmiało można je określić jako przeznaczone dla młodych, emerytów, rencistów.

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń ten artykuł
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
Pożyczka na dowód Getin Bank kredyt bez zaświadczeń na niski dochód 550 zł, 5.0 out of 5 based on 2 ratings
Filed in: Kredyty bez zaświadczeń

3 Responses do “Pożyczka na dowód Getin Bank kredyt bez zaświadczeń na niski dochód 550 zł”

 1. weronika
  5 listopada 2014 at 21:16 #

  bez zgody współmałżonka, ale kiedy bierzemy rozwód a nie było rozdzielności majątkowej i mąż nie spłaci tego zobowiązania ja będę również odpowiedzialna z tego co mi wiadomo, a mogę nawet o tej pożyczce nie wiedzieć a w przypadku 20 tysięcy to już nie małe zobowiązanie.

  • Marlena
   16 marca 2015 at 11:32 #

   Z tego co mi wiadomo to niestety tak jest, jedynym ratunkiem jest rozdzielność majątkowa. Małżonka trzeba po prostu pilnować :p

   • Zosia
    27 maja 2015 at 18:39 #

    W tej kwestii prawo jest po prostu chore, jak można być odpowiedzialnym za coś o czym nawet się nie wie, różne są sytuacje i mężowie nie zawsze są w porządku, a później dzieci na tym cierpią.

Zostaw komentarz

* wymagane

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress