2:30 am - piątek Kwiecień 17, 2015

Pożyczka dla firm Provident bez BIK i zaświadczeń ZUS, US


Pożyczka dla firm Provident jest udzielana bez BIK i zaświadczeń z ZUS oraz US. Oferta Provident na pożyczki dla firm bez Bik jest dostępna na dowód bez zaświadczenia o dochodach. Koszty pożyczki są możliwe do wliczenia w koszty Twojej Firmy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i złożenia wniosku o kontakt (tylko 5 pól), a konsultant oddzwoni do Ciebie i przedstawi szczegóły oferty.

Zamów pożyczkę dla firm w Provident

Zamów pożyczkę dla firm w Provident

wniosek online, przez interent

Pożyczka dla firm Provident

 • udzielana do 7000 zł,
 • gotówka dla Twojej Firmy w ciągu 48 godzin,
 • minimum formalności – wystarczy wpis do rejestru CEIDG (Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej),
 • możesz wliczyć koszty pożyczki w koszty prowadzonej działalności gospodarczej,
 • rata dopasowana do możliwości i potrzeb firmy,
 • dogodny okres spłaty w ratach tygodniowych: 30, 45, 60 i 90
 • ubezpieczenie w cenie pożyczki,
 • bez badania wnioskodawcy w BIK, BIG, KRD i ERIF.

                  Wniosek o pożyczki dla firm Provident


Pożyczka dla firm Provident

Provident udziela dla firm pożyczki bez zaświadczeń o niezaleganiu z ZUS i US, oraz bez zaświadczeń o dochodach. Możesz je uzyskać na podstawie wpisu do rejestru CEIDG, bez formalności i innych dokumentów.

Prowadzisz działalność i potrzebujesz niewysokiej kwoty na brakujący towar, na pokrycie pilnej faktury, czy też na zakup nieodzownego narzędzia? Potrzebujesz pilnie gotówki na działalność,a bank Tobie odmawia kredytu ? – Provident przygotował kredyty bez BIK dla firm Takich jak Twoja.
Pożyczki dla firm w Provident zostały pomyślane właśnie dla prowadzących działalność takich jak Ty. Pożyczka dla firm Provident jest przeznaczona zarówno dla właściciela niewielkiego warsztatu, kiosku z warzywami, sklepiku osiedlowego. Jest przeznaczona do każdej małej firmy i każdego drobnego przedsiębiorcy.
Do tej pory Firma oferowała wyłącznie pożyczki dla osób fizycznych mających złą historię kredytową, którym banki odmawiają kredytu.
Pojawienie się w ofercie Provident pożyczki dla firm bez BIK jest korzystne zarówno dla firmy jak i klientów i powinno to przysporzyć instytucji spore grono nowych klientów.  Pożyczki dla firm bez BIK z Provident powinny się spotkać z dużym zainteresowaniem ze strony prowadzących działalność, dla których bankowy kredyt dla firm jest niedostępny z różnych przyczyn. Oferta Firmy jest dostępna niemalże dla każdego przedsiębiorcy, gdyż jest udzielana bez sprawdzania w BIK.
Jeżeli prowadzisz działalność a jesteś umieszczony w BIK-u to ta oferta jest przeznaczona dla Ciebie.
Jeżeli chcesz skorzystać z oferty dla firm w Providencie powinieneś wypełnić wniosek o kontakt ( tylko 5 pól ), po złożeniu którego zwrotnie skontaktuje się z Tobą konsultant, który przedstawi szczegóły oferty.

Szczegóły oferty pożyczki dla firm bez BIK z Provident

Szybka pożyczka w Provident jest dostępna niemalże dla każdej firmy, każdy nowy klient może uzyskać finansowanie od 300 zł do 7000 zł. Kwoty te nie są zbyt wysokie jak na potrzeby firm, ale oferowana kwota powinna wystarczyć dla małej firmy na chwilowe, bądź bieżące dofinansowanie.
Firma szybko obsługuje i uruchamia środki. Pieniądze mogą zostać Tobie wypłacone w przeciągu 48 godzin.
Pożyczka dla firm Provident jest oferowana bez zbędnych formalności, a co najważniejsze bez BIK. Zyskujesz na czasie, którego nie musisz tracić na zbieranie wielu dokumentów jak do kredytu bankowego. Pożyczka dla firm Provident  jest dostępna na wpis do ewidencji działalności gospodarczej.
Oferta ta da Tobie także korzyści podatkowe, gdyż możesz wliczyć koszt pożyczki w koszty prowadzonej działalności gospodarczej.

Oferta dla firm z Provident posiada wiele zalet

 • brak zbędnych formalności,
 • minimalne wymagania dokumentacyjne,
 • szybka decyzja o przyznaniu,
 • szybkie uruchomienie środków,
 • stałe raty bez ukrytych opłat,
 • ubezpieczenie wliczone w koszt,
 • 7000 dla nowych Klientów.

Provident jest obecnie jedną z niewielu firm pozabankowych udzielających finansowania dla prowadzących działalność, którzy znajdują się w BIK. Rosnąca konkurencja na rynku pozabankowym może doprowadzić do pojawienia się większej ilości ofert tego typu, aczkolwiek wątpliwym jest aby ewentualna nowa oferta dorównała Providentowi pod względem wysokości udzielanego finansowania.

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń ten artykuł
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Pożyczka dla firm Provident bez BIK i zaświadczeń ZUS, US, 5.0 out of 5 based on 1 rating
Filed in: Kredyty bez BIK, Szybkie pożyczki

Bądź pierwszy i zostaw komentarz.

Zostaw komentarz

* wymagane

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress