18 responses

 1. Paulina
  22 maja 2015

  Witam.Potrzebuje pozyczki 9.000 mogę splacac jakies 400zł miesiecznie jestem zablokowana w KRD mam niesplacone chwilkowki sztuk 3.Prosze o powazne oferty na mail

  • Adam Marcinowski
   22 maja 2015

   Witam,
   Czyżby problem z percepcją, ze zrozumieniem słowa pisanego? Poważne oferty ma Pani powyżej, natomiast jeżeli chce je Pani skonsolidować proszę zapoznać się z artykułem na temat konsolidacji chwilówek (dostępny tutaj: http://www.kredytpolska.net/artykuly/konsolidacja-chwilowek-sposob-na-splate-chwilowek.html) i złożyć wniosek do wybranej instytucji w nim wymienionej.

  • Kazimierz
   23 maja 2015

   Właśnie tacy ludzie mają taki problemy, bo nie potrafią czytać nawet tego co ważne i ich interesuje. Kolejna osoba czekająca aż wszystko zostanie jej podane na tacy

 2. wanda
  15 grudnia 2014

  „Pomóżcie Ratujcie”…….wszędzie tego pełno, a mimo tego ludzie nie boją się kredytów i w placówkach ciągle kolejki.

  • monika
   30 stycznia 2015

   Takie pożyczki często mogą bardzo pomóc, ale ludziom, którzy myślą i maja jakąś płynność wiedząc, że będą mogli spłacić ją w terminie. Ludzie czytają „pomóżcie, ratujcie” ale myślą, że pisze to zawistna konkurencyjna firma, poza tym ludzie myślą „mi się to na pewno nie przytrafi”. Podpisują umowy czytając umowy po łebkach lub nie czytając ich wcale. A kolejki były i będą

 3. cezar
  2 października 2014

  Ja polecam Kokos.pl 😉 jak mam kase to ją pomnażam udzielając pożyczek a jak potrzebuje to sam proponuje oprocentowanie na ktore mnie akurat stac. Proste!

  • Adam Marcinowski
   2 października 2014

   Kokos jest ok, ale wartą polecenia jest również pożyczka społecznościowa Lendico dostępna tutaj http://www.kredytpolska.net/kredyty-bez-bik/pozyczka-lendico.html

  • Dariusz
   25 maja 2015

   Ja zupełnie na tym się nie znam i nigdy nie miałam okazji brać pożyczki przez portal społecznościowy, dla mnie zawsze prostym wyborem jest vivus, może dlatego, że nigdy nie było z nimi nieprzyjemnej przygody o jakich się mówi w kwestii chwilowek, i tak jak skorzystałam tak korzystamy do teraz.

 4. chwilówkobiorczyni
  24 czerwca 2014

  Dzięki szerokiej ofercie chwilówek udało mi się wyjść z chwilowego dołka finansowego. Szybko uzyskałam odpowiedź z instytucji i pieniążki na koncie tego samego dnia.

 5. Damian
  19 czerwca 2014

  Z jednej strony koszty pożyczek pozabankowych są strasznie wysokie ale gdy człowiek jest w sytuacji bez wyjścia to dobrze, że jest w czym wybierać jeśli chodzi o ilość instytucji pozabankowych udzielających pożyczki.

 6. Marcin
  19 sierpnia 2013

  Witam 
  mam ciezki bik mam zaległosci z  ratami w Alior 
  i ze splata  karty kredytowej w  City …. 
  czy by sie znalazło rozwiazanie  dla  mnie prosze  o  pomoc . 

  • admin
   19 sierpnia 2013

   Witam,
   Rozwiązania ma Pan powyżej.

   Pozdrawiam

 7. jarek
  18 czerwca 2013

  witam mam toszke ciezki bik mam zaległe raty po 3 mc i jest mi to tudno pozbieac do kupy zeby to spłacac a hciałbym konsolidacje tego gdzie kierowac sie

  • admin
   19 czerwca 2013

   Jakiego rodzaju są Pana zadłużenia ?, czy są to kredyty, pożyczki, ewentualnie jakie, z jakich instytucji i w jakiej wysokości ?

 8. admin
  18 czerwca 2013

  W takim razie nie widzę wyjścia dla Pana na dzień dzisiejszy. Sugeruję rozwagę, gdyż cuda się nie zdarzają i łatwo dać się naciągnąć. Pozdrawiam.

 9. Andrzej
  17 czerwca 2013

  Niestety tam za duże koszty,za 4400,00trzeba spłacić z ubezpieczeniem ok.12.000,-zł.i ja mimo noża na gardle takich kosztów nie poniosę.Potrzebuję 12.000,-zł.Pmóżcie.Pozdrawiam.

 10. admin
  14 czerwca 2013

  Witam,
  Proponuję sprawdzić ofertę Profi Credit [http://www.kredytpolska.net/kredyty-bez-bik/profi-credit-kredyt-dla-osob-umieszczonych-w-bik.html], gdyż firma ta oferuje najwyższe kwoty spośród firm pozabankowych funkcjonujących na rynku.

  Admin

 11. Andrzej
  14 czerwca 2013

  Szybkie małe kwoty bez BIK i KRD są faktycznie bez zarzutu,ale ja potrzebuję od 20-60 tys.zł pożyczyć i tu natrafiam na bariery,może ktoś pomoże,bo ja już składałem 6 wniosków i nic,pozdrawiam czytających.

Leave a Reply

 

 

 

* wymagane

Back to top
mobile desktop