3:36 pm - środa Sierpień 24, 2016

Ubezpieczenie na życie online – ranking ubezpieczeń na życie


Zobacz ranking ubezpieczeń na życie i wybierz najlepsze ubezpieczenie na życie online. Sprawdź korzystne oferty ubezpieczeń na życie i złóż wniosek przez internet. Nie zwlekaj, gdyż nie możesz mieć pewności jutra, a Twoja polisa na życie czeka na zamówienie – złóż wniosek o polisę przez internet. Tanie ubezpieczenie z polisą na życie jest gwarantem spokojnego jutra, oraz bezpieczeństwa Twoich bliskich – to pewność i stabilizacja Twojej rodziny.

Ranking ubezpieczeń na życie
Ubezpieczenie na życie online

ubezpieczenie na życie a polisa na życieJeżeli chcesz zapewnić swoim bliskim, rodzinie bezpieczeństwo finansowe i zadbać o swoje przyszłe finanse, wystarczy wybrać odpowiednie ubezpieczenie na życie online. Możliwość wybrania najlepszej oferty i Towarzystwa przez internet pozwala zaoszczędzić sporo czasu, którego nie będziesz musiał poświęcać na odwiedzanie wielu Towarzystw i sprawdzania wielu ofert. Możesz zapoznać się ze szczegółami wielu produktów ubezpieczeniowych w zaciszu domowym i zamówić kontakt przez internet. Oddzwoni do Ciebie zwrotnie doradca lub broker ubezpieczeniowy i przedstawi szczegóły oferty, oraz pomoże ją dopasować do Twoich indywidualnych wymagań.

Dla czego warto wykupić ubezpieczenie na życie?

Nie jesteś w stanie przewidzieć wszystkich zdarzeń, które mogą mieć miejsce w przyszłości tej najbliższej oraz dalszej. Musimy jednak pamiętać, że mogą nas spotkać nawet najgorsze rzeczy, na które nie jesteśmy przygotowani. Nie znając tego co nastąpi powinieneś zadbać o przyszłość Swoją i Swoich bliskich oraz odpowiednio ją zabezpieczyć. Oparcie, bezpieczeństwo oraz pewność, że nie zostaniesz bez pomocy i środków finansowych w przypadku nieszczęścia da Tobie polisa na życie.

Jest to produkt, którego podstawowym zadaniem jest ochrona Ciebie i Twoich bliskich w przypadku poważnej choroby, inwalidztwa, utraty zdolności do pracy lub śmierci. Obecnie stale wzrasta zainteresowanie tym produktem, gdyż rośnie świadomość jego potencjału i wartości. Aktualnie sytuacja na rynku gospodarczym i pracy nie jest zbyt stabilna, a wiele rodzin spłaca kredyt, ma dom, mieszkanie, prowadzi firmę. Wszystko to rodzi samo z siebie zagrożenia a żeby je ograniczyć i dodatkowo zabezpieczyć finansowo naszych bliskich warto wykupić ubezpieczenie na życie.

Polisa na życie ma dodatkowe atuty

Nasz rząd prowadzi taką a nie inną politykę, która zmusza nas abyśmy sami dbali o przyszłości bez oglądania się na ZUS i jego głodowe świadczenia. Zmusza nas to do gromadzenia kapitał na przyszłą emeryturę poprzez ubezpieczenie na życie. Dodatkowo polisa może zabezpieczyć spłatę kredytów i pożyczek oraz pozwoli uniknąć problemów spadkowych.

ranking ubezpieczeń na życieLokowanie kapitału

To doskonały sposób na lokowanie i pomnażanie kapitału. Oprócz bezpiecznej przyszłości możesz na bieżąco lokować nadwyżki finansowe i czerpać znaczne zyski ze środków ulokowanych na polisie.

Unikanie podatku Belki

Polisa na życie działa jak fundusz inwestycyjny ale jako produkt ubezpieczeniowy pozwala ominąć słynny podatek Belki.

Zabezpieczenie pieniędzy przed egzekucją i komornikiem

Oszczędzanie w formie polisy to również doskonały sposób zabezpieczenia pieniędzy, środków przed wszelkimi zajęciem, egzekucją, komornikiem itp. Żaden komornik nie może zająć ubezpieczenia na życie ani pieniędzy znajdujących się na polisie.

Inwestowanie w ubezpieczenie na życie

Inwestowanie w nią to ostatnio bardzo modny i rozpowszechniony sposób oszczędzania. Warto pomyśleć nad polisą, gdyż ubezpieczenie na życie oprócz klasycznej funkcji zabezpieczającej rodzinę finansowo na wypadek naszego zgonu, zapewnia doskonały sposób na osiąganie wysokich zysków.  Posiadanie polisy gwarantuje kilka korzyści jednocześnie:

 • posiadanie korzystnego ubezpieczenia,
 • dobre i wysokie zabezpieczenie rodziny i bliskich,
 • wysoko oprocentowany zysk z polisy,
 • możliwość zarobkowania na środkach pieniężnych zgromadzonych na polisie.


VN:F [1.9.20_1166]
Oceń ten artykuł
Rating: 4.0/5 (2 votes cast)
Ubezpieczenie na życie online - ranking ubezpieczeń na życie, 4.0 out of 5 based on 2 ratings
Filed in: Ubezpieczenia, Ubezpieczenia na życie

6 Responses do “Ubezpieczenie na życie online – ranking ubezpieczeń na życie”

 1. Otylia
  20 maja 2015 at 18:19 #

  Ja jestem ubezpieczona w avivie już długi czas i bardzo ich chwalę. I chyba mają naprawdę sporo klientów, a do tego reklama z Małgorzatą dodatkowo napędza ich wielu, przynajmniej 6 moich znajomych skusiło się na zmiane ubezpieczalni po zobaczeniu reklamy i zapoznaniu się z ofertą.

 2. Jadzia
  23 kwietnia 2015 at 14:50 #

  Nieszczęścia chodzą po ludziach , przy dzisiejszym trybie życia naprawdę trzeba uważać i nie ma co oszczędzać. Bo skąpy traci dwa razy

  • Artur
   20 maja 2015 at 18:23 #

   To prawda, że skąpy traci dwa razy ale ubezpieczenie się nie zawsze jest też wyjściem. Może to zależy od ubezpieczalni ale spotkałam się z tym, że osoba ubezpieczyła się od zawału ( ze względu na predyspozycje rodzinne i już 1 przebyty) na nieszczęscie po kolejnym zawale ubezpieczalnia nie zgodziła się na wypłacenie odszkodowania ponieważ lekarz nie napisał „zawał” tylko łacińską nazwę, która nie była wyszczególniona w umowie. Na nic zdały się prośby lekarza o zmianę i zaświadczenia do ubezpieczalni. Nie wiem dokładnie jaka to była ubezpieczalnia ale radzę uważać i dokładnie czytać umowy

  • Henio
   23 maja 2015 at 10:45 #

   Tak też się mówi, ale to, ze co miesiąc płacimy ubezpieczenie nie świadczy o tym, że po chorobie czy wypadku nasze pieniądze zostaną wypłacone, teraz bardzo dużo firm ucieka od odpowiedzialności. A o tym co Pan Artur pisze także słyszałem tylko w innej wersji. Pozdrawiam

 3. Ola
  15 października 2014 at 21:40 #

  Nie mam zdania na temat tych ubezpieczalni. Ubezpieczać się trzeba, ale trochę niesprawiedliwe płace ok 100zł miesięcznie za swoją polisę (nie ukrywa- w PZU) iii kiedy dochodzi do problemów zdrowotnych, za każdą złożoną sprawę (od których to sytuacji rzekomo moje ubezpieczenie jest) …….dostaję oczywiście odmowę. Na każdą sprawę mieli odpowiedź, dlaczego w momencie wyboru ubezpieczenia nie mówią szczegółowo tylko „po łebkach”. Świństwo

  • Andrzej
   21 maja 2015 at 22:35 #

   PZU to PZU, radzę zmienić ubezpieczalnie może będzie miała Pani lepsze zdanie i wreszcie to an co Pani zasługuje i do czego ma Pani prawo – w razie choroby czy problemu zdrowotnego nie dostanie Pani odmowy. W internecie roi się aż od komentarzy określającymi ich jako ubezpieczycieli chcących tylko wyłudzić pieniądze.

   Polecam zapoznać się z ofertą avivy.

Zostaw komentarz

* wymagane

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress